Ochrona danych osobowych

 

INFORMACJA O PRZETWARZANIU I PRZECHOWYWANIU DANYCH OSOBOWYCH

 

Administratorem danych osobowych jest Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu

                ul. Grunwaldzka 10, 34-300 Żywiec.

Dane kontaktowe Administratora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji programu nauczania przez Zespół Szkół Samochodowych w Żywcu, ul. Grunwaldzka 10, 34-300 Żywiec, a także przez podmioty trzecie do celów wymaganych w toku nauczania. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i f) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) i nie są przekazywane innym odbiorcom, organizacji międzynarodowej czy do państw trzecich. Osoba której dane dotyczą ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, wynika z przepisów, ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości realizowania usługi. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania po stronie Administratora danych osobowych.